Noclegi i wyżywienie w ramach Gospodarstwa Agroturystycznego "Stajnia Brachlewo". Dysponujemy 3 pokojami gościnnymi - łącznie 12 miejsc (3 pokoje 4-osobowe). W pokojach TV oraz darmowy internet.

  

*Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor i trener PZJ (stała kadra instruktorska każdego roku) 

*2 treningi dziennie 

*Zajęcia odbywają się w małych 3-4 osobowych grupach na bardzo wysokim poziomie (2 treningi w siodle dla chętnych zamiennie z terenem, jazdą na oklep itp.) Podział na grupy względem stopnia zaawansowania. 

*Bdb wyszkolone konie sportowe 

*Dodatkowe zajęcia: praca z ziemi, lonżowanie, wykłady które poprowadzi Pani Helena Zagor 

*Dla chętnych zajęcia rozrywkowe :) ogniska, podchody, kąpanie koni, gry i zabawy, tor przeszkód, w gorące dni plażujemy i korzystamy z uroku oddalonego o 10 min kąpieliska ze zjeżdżalnią i ratownikiem, na miejscu również basen

*Możliwość przyjazdu z własnym koniem 

*Możliwość przygotowania i przystąpienia do egzaminu na odznaki jeździeckie 

*Nie zabieramy telefonów, nie zmuszamy do zajęć dodatkowych, nie ma jazd w zastępie !! Nie jesteśmy stajnią która prowadzi głęboką rekreację !!

*Menu ustalamy wg gustu grupy, smaczne domowe posiłki 3 razy dziennie, do dyspozycji napoje i woda mineralna

*Liczba uczestników 12 (nie 50!!) 

*Pełna infrastruktura (duży plac z kompletem przeszkód parkurowych, hala, kryty lonżownik) 

*Można korzystać z własnego sprzętu


Osoby przyjeżdżjące z własnym koniem - plan pracy ustalamy na miejscu (uzależniony jest on do potrzeb i zamierzonego celu). Koszt pobytu w takim przypadku zwiększa się tylko o pensjonat dla konia (260 zł - 12 dni). 


Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wynieść z pobytu jak najwięcej doświadczenia i wiedzy, nie oferujemy cudów za to na pewno szukamy rozwiązań i odpowiedzi na pytania i wątpliwości które do tej pory były dla was niejasne, poprawiamy błędy, udoskonalamy i wyjaśniamy! Zapraszamy więc wszystkich którzy NIE chcą przysłowiowego "klepania" po siodle czy jazd w zastępie, wszystkich którzy chcą popracować na koniach nie zmęczonych życiem, chętnie współpracujących i delikatnych na pomoce przy okazji czas spędzając w kamerlnej miłej atmosferze :) 


Co trzeba mieć? Ręcznik i kosmetyki podręczne, strój kąpielowy, strój jeździecki, Dokumenty wymienione poniżej plus zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do udziału w obozie jeździeckimi i zajęciach jazdy konnej (osoby posiadające sportowe książeczki z aktualnymi badaniami są zwolnione z obowiązku posiadania dodatkowego zaświadczenia od lekarza - przywożą tylko kserokopię aktualnych badań) 


Terminy 2019: 

I )  23.06 - 04.07.2019 - 12 dni BRAK MIEJSC

II ) 08.07 - 19.07.2019 - 3 MIEJSCA

III ) 22.07 - 02.08.2019 - 12 dni BRAK MIEJSC

IV ) 05.08 - 16.08.2019 - 6 MIEJSC

V ) 19.08 - 30.08.2019 - WOLNE MIEJSCA 

(Aktualizacja na dzień 10.04.2019 )


Koszt: 

 2000 zł / osoba 


Liczba miejsc - 12 


Rezerwacji miejsca dokonujemy poprzez: 

1) kontakt telefoniczny (601539830) lub emailem (konie@stajniabrachlewo.pl) celem potwierdzenia dostępności miejsc 

2) wpłatę zaliczki na konto bankowe w kwocie 600 zł (w przypadku rezygnacji zaliczki nie zwracamy)

3) wysłanie emaila z potwierdzeniem wpłaty oraz danymi uczestnika (imię i nazwisko, wiek, stopień umiejętności jeździeckich, numer kontaktowy) Po otrzymaniu wpłaty otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji w emailu zwrotnym, dokumenty (kartę zgłoszenia i regulamin) prześlemy w kolejnym emailu około 30 dni przed terminem pobytu, dokumenty te należy wypełnić i przywieźć ze sobą na miejsce. 


Ośrodek jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty 
konie@stajniabrachlewo.pl

tel: 601-539-830


Brachlewo 48A

82-500 Kwidzyn

Copyright © 2015. All Rights Reserved.