Noclegi i wyżywienie w ramach Gospodarstwa Agroturystycznego "Stajnia Brachlewo". Dysponujemy 3 pokojami gościnnymi - łącznie 12 miejsc (3 pokoje 4-osobowe). W pokojach TV oraz darmowy internet.

  

*Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor i trener PZJ (stała kadra instruktorska każdego roku ) 

*2 treningi dziennie dla zaawansowanych / początkujących

*Zajęcia odbywają się w małych 3-4 osobowych grupach na bardzo wysokim poziomie (2 treningi w siodle dla chętnych oraz początkujących zamiennie z terenem, jazdą na oklep itp.) Podział na grupy względem stopnia zaawansowania.

*Bdb wyszkolone konie sportowe i rekreacyjne

*Dodatkowe zajęcia: praca z ziemi, lonżowanie, wykłady które poprowadzi Pani Helena Zagor 

*Dla chętnych zajęcia rozrywkowe :) ogniska, podchody, kąpanie koni, gry i zabawy, tor przeszkód, w gorące dni plażujemy i korzystamy z uroku oddalonego o 10 min kąpieliska ze zjeżdżalnią i ratownikiem, na miejscu również basen, letnie kino - nocny seans zewnętrzny

*Możliwość przyjazdu z własnym koniem 

*Możliwość przygotowania i przystąpienia do egzaminu na odznaki jeździeckie 

*NIE zabieramy telefonów, NIE zmuszamy do zajęć dodatkowych, NIE ma jazd w zastępie !! NIE jesteśmy stajnią która prowadzi "głęboką" rekreację a konie NIE chodzą po 10 godzin dziennie!

*Menu ustalamy wg gustu grupy, smaczne domowe posiłki 3 razy dziennie, nieograniczony dostęp do napojów i wody mineralnej

*Liczba uczestników 12 (nie 50!!) 

*Pełna infrastruktura (duży plac z kompletem przeszkód parkurowych, hala, kryty lonżownik) 

*Można korzystać z własnego sprzętu


Osoby przyjeżdżjące z własnym koniem - plan pracy ustalamy na miejscu (uzależniony jest on do potrzeb i zamierzonego celu). Koszt pobytu w takim przypadku zwiększa się tylko o pensjonat dla konia (260 zł - 12 dni). 


Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wynieść z pobytu jak najwięcej doświadczenia i wiedzy, nie oferujemy cudów za to na pewno szukamy rozwiązań i odpowiedzi na pytania i wątpliwości które do tej pory były dla was niejasne, poprawiamy błędy, udoskonalamy i wyjaśniamy! Zapraszamy więc wszystkich którzy NIE chcą przysłowiowego "klepania" po siodle czy jazd w zastępie, wszystkich którzy chcą popracować na koniach nie zmęczonych życiem, chętnie współpracujących i delikatnych na pomoce przy okazji czas spędzając w kamerlnej miłej atmosferze :) 


Co trzeba mieć? Ręcznik i kosmetyki podręczne, strój kąpielowy, strój jeździecki, Dokumenty wymienione poniżej plus zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do udziału w obozie jeździeckimi i zajęciach jazdy konnej (osoby posiadające sportowe książeczki z aktualnymi badaniami są zwolnione z obowiązku posiadania dodatkowego zaświadczenia od lekarza - przywożą tylko kserokopię aktualnych badań) 


Terminy 2020: 

juz niebawem


Koszt: 2000 zł / osoba 


Liczba miejsc - 12 


Rezerwacji miejsca dokonujemy poprzez: 

1) kontakt telefoniczny (601539830) lub emailem (konie@stajniabrachlewo.pl) celem potwierdzenia dostępności miejsc 

2) wpłatę zadatku na konto bankowe w kwocie 600 zł (w przypadku rezygnacji zadatku nie zwracamy)

3) wysłanie emaila z potwierdzeniem wpłaty oraz danymi uczestnika (imię i nazwisko, wiek, stopień umiejętności jeździeckich, numer kontaktowy) Po otrzymaniu wpłaty otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji w emailu zwrotnym, dokumenty (kartę zgłoszenia i regulamin) prześlemy w kolejnym emailu około 30 dni przed terminem pobytu, dokumenty te należy wypełnić i przywieźć ze sobą na miejsce. 


Ośrodek jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty 

konie@stajniabrachlewo.pl

tel: 601-539-830


Brachlewo 48A

82-500 Kwidzyn

Copyright © 2015. All Rights Reserved.