Stajnia Brachlewo

Prywatna Stajnia Sportowa

Klub powstał w styczniu 2015 roku, zrzesza ludzi którzy tak jak my kochają konie, ludzi pragnących zaspokojenia potrzeby rywalizacji sportowej, ludzi którzy chcą się rozwijać i promować jeździectwo.

Każdy może przyłączyć się do Nas, nie ma ograniczeń wiekowych ani tych związanych z umiejętnościami. Członkowie mają zapewnione ubezpieczenie NNW oraz zniżki na treningi i jazdy w naszej stajni, mają możiwość startu w zawodach szczebla regionalnego oraz krajowego - klub posiada licencję regionalną i ogólnopolską. Członkowie z bardzo dobrymi wynikami otrzymają nagrody za osiągnięcia sportowe, wszystcy mają darmowy udział w imprezach wewnętrznych. Serdecznie zapraszamy!

Do obowiązków członków klubu należą: opłacanie składek, godne reprezentowanie klubu i dbanie o jego dobre imię, zaangażowanie podczas organizacji imprez klubowych.

Składki nie ulegają zmianie, junior - 150 zł (do 18 roku życia włącznie), senior - 200 zł , w przypadku nowego członka + 50 zł wpisowego (opłata jednorazowa). Składkę opłacamy raz w roku i jest ona ważna za cały bieżący rok kalendarzowy. 


Opłat dokonujemy tylko na niżej podane konto bankowe:

65 8300 0009 0000 3608 2000 0010 VitaSport Brachlewo, Brachlewo 48A, 82-500 Kwidzyn


Nasi członokowie: Joanna Jagoda, Aleksandra Grela, Dominika Brozdowska, Aleksandra Buczyńska, Agata Andrukajtis, Łuszasz Stocki, Zosia Szmyt, Kaja Ziółkowska,Weronika Grabińska, Weronika Jaruga, Alicja Wanta, Justyna Konczyńska

Aktualności

Hodowla - narodziny 2020 w Naszej Stajni


* Terminy obozów 2021 więcej 


* Wolne miejsca na ferie zimowe 2021 !